Aktualno - DPM Mojca

Društvo prijateljev mladine Mojca

OVERVIEW

This domain drustvopm-mojca.si presently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have scanned eight pages within the web site drustvopm-mojca.si and found two websites referencing drustvopm-mojca.si.

DRUSTVOPM-MOJCA.SI RANKINGS

This domain drustvopm-mojca.si is seeing diverging levels of traffic through the year.
Traffic for drustvopm-mojca.si

Traffic ranking (by month) for drustvopm-mojca.si

Traffic ranking by day of the week for drustvopm-mojca.si

Osnovna šola Šentjernej

Informacije za učence in starše. Govorilne ure in roditeljski sestanki za starše. Sprememba hišnega reda POŠ Orehovica. Kaj so roke naših babic znale. Rokovnik za vpis v SŠ. Šolski centri in srednje šole. Ste pozabili uporabniško ime? Regijski rezultati nateč.

WHAT DOES DRUSTVOPM-MOJCA.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvopm-mojca.si Mobile Screenshot of drustvopm-mojca.si Tablet Screenshot of drustvopm-mojca.si

DRUSTVOPM-MOJCA.SI HOST

I found that the main page on drustvopm-mojca.si took two thousand three hundred and seventy-five milliseconds to come up. I could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
193.242.154.137

SERVER OS

I observed that drustvopm-mojca.si is implementing the Apache/2 operating system.

Aktualno - DPM Mojca

Društvo prijateljev mladine Mojca

CONTENT

This domain had the following on the web page, "DOLENJSKI LIST Dedek Mraz dobil skladišče, ne pa ključa! Dnevnik - 16." We analyzed that the web site said " Donatorji Veselega decembra za dolenjske otroke 2017-2018." It also stated " Mojčini prostovoljci Veselega decembra 2017-2018. Prošnja Veselega decembra 2017-2018 v pdf. Urnik poti dedka Mraza 2017-2018. Dedka Mraza vrgli iz skladišča. 2018-Počitniško delo za študente in polnoletne dijake."

SEEK OTHER BUSINESSES

Društvo pohodnikov

S študenti v hribe . na turno smuko nad Suho.

Društvo Sava

Članovima Društva Sava i posetiocima sajta.

Друштво за српски језик и књижевност Србије Oсновали 1910. године Александар Белић, Павле Поповић и Јован Скерлић.

Друштво за српски језик и књижевност Србије. године Александар Белић, Павле Поповић и Јован Скерлић. Ка савременој настави српског језика и књижевности II. Српски језик и језичка култура. Допуна решења за окружни ниво такмичења Књижевна олимпијада за ученике основних школа.

DRUŠTVO SPM

SPM - DRUŠTVO ZA RAZVOJ SKUPNOSTNIH PROGRAMOV ZA MLADE. Društvo SPM je nevladna organizacija namenjena posameznikom, skupinam, skupnosti ter organizacijam s področja socialnega varstva, šolstva ter športa, ki se ukvarjajo s ciljno skupino socialno ogroženih otrok, mladostnikov ter njihovih družin. Posredno smo usmerjeni tudi v delo z vladnimi in nevladnimi organizacijami, ki delujejo na področju socialnega varstva, šolstva ter športa.

Društvo TurboKATKA - kulturno humanitarna športna ekipa

Društvo TurboKATKA - kulturno humanitarna športna ekipa. Pozdravljeni na blogu TurboKATKA team-a. KAJ JE POVEDALA EKIPA TRI DNI POTEM. Pripravljali se nismo nič, dobili so v roke potno knjigo in volan ter gasa! Končno vsi na kupu! Ekipa Otok športa čaka na štart v Postojni,. Sonce še visoko na nebu. Zapomnil si bom tudi, kako po 2 dneh.